Myski

Yhteystiedot

 

Hankkeen päätoteuttaja

Oulun ammattikorkeakoulu

Projektipäällikkö Katta Siltavirta, p. 040 594 4676, katta.siltavirta@oamk.fi

Talousasiantuntija Susa Tammela, p. 050 364 7787, susa.tammela@oamk.fi

Myyntiosaamisen asiantuntija Jonna-Riikka Kurtti, p. 040 185 7823, jonna-riikka.kurtti@oamk.fi

Myyntiosaamisen asiantuntija Terho Jylhälehto, p. 050 5870814, terho.jylhalehto@oamk.fi

Projektisuunnittelija Susanne Korva, 050 4714343, susanne.korva@oamk.fi

 

Osatoteuttajat

OSAO

Myyntiosaamisen asiantuntija Satu Fomin-Laine, p. 040 631 0286, satu.fomin-laine@osao.fi

Myyntiosaamisen asiantuntija Maria Juntunen, p. 040 637 3094, maria.juntunen@osao.fi

Oulun yliopisto

Myyntiosaamisen asiantuntija Sauli Sohlo, p. 029 448 2914, sauli.sohlo@oulu.fi

Myyntiosaamisen asiantuntija Timo Koivumäki, p. 0294 482925, timo.koivumaki@oulu.fi