Yhteystiedot

Hankkeen päätoteuttaja

Oulun ammattikorkeakoulu, TKI-palvelut

Kotkantie 1

90250 Oulu

Projektipäällikkö Jussi Kangasoja 050 574 2667 jussi.kangasoja@oamk.fi

Projektikoordinaattori Kimmo Paajanen 040 661 2871 kimmo.paajanen@oamk.fi

Talousasiantuntija Sirpa Holm 040 652 6183 sirpa.holm@oulu.fi

Osatoteuttajat

Oulun yliopisto

Tutkimusrahoitusasiantuntija Terhi Kuusisto 040 646 2767 terhi.kuusisto@oulu.fi

Tutkimusrahoitusasiantuntija Annika Jaako 0294 483 979 annina.jaako@oulu.fi

Centria ammattikorkeakoulu

TKI-päällikkö Jorma Hintikka 044 449 2637 jorma.hintikka@centria.fi

Kehittämispäällikkö Esko Sääskilahti 044 449 2639 esko.saaskilahti@centria.fi

 

Oulun kaupungin konsernihallinto

Projektipäällikkö Mika Vierimaa 040 167 6827 mika.vierimaa@ouka.fi

 

BusinessOulu

Asiantuntija Mari Rautiainen 044 703 1370 mari.rautiainen@businessoulu.com