Tulokset

Kerromme Ajankohtaista-palstalla hankkeen ajankohtaisista tapahtumista ja tuloksista. Verkko-ohjauksen hyvien käytäntöjen opas julkaistaan tällä sivulla hankkeen loppuvaiheessa.

Raportoimme tuloksista neljännesvuosittain hankkeen ohjausryhmän kokouksissa. Alla on koottuna ohjausryhmän kokouksissa esiteltyjä hankkeen tuloksia. 

Hankkeen tuloksia 1.9.2015-31.12.2015

Hankkeen tuloksia 1.1.2016-30.4.2016

Hankkeen tuloksia 1.5.2016-31.8.2016

Hankkeen tuloksia 1.9.2016-31.12.2016

Hankkeen tuloksia 1.1.2017-30.4.2017

Hankkeen tuloksia 1.5.2017-31.8.2017


Rahoittajalogo https://www.ely-keskus.fi/Rahoittajalogo https://www.rakennerahastot.fi/Rahoittajalogo https://www.rakennerahastot.fi/
Oamkin hankkeiden verkkosivuohje (pdf)